Ar kenksmingas seksas ?
https: //www.youtube.com/watch? v = q1f-xAkIfpo
 Masturbacijos tepalai Kai kurie iš jų net dirba gerai su asocijuotame. Rankų losjonas dažniausiai naudojamas rekreacinis masturbacijai ir populiariai vertinamas kaip alternatyva tepalams, sukurtiems ypač ​​ seksualinis aktyvumas. [31] Masturbacija kremai yra tepalai specialiai ​​skirti vyrų masturbacijai. blush novelties ir kvapiuosius lubrikantus, kurie gali būti šiek tiek per daug svaiginantys – vis labiau jaučiasi jai nepatogūs.
Silikoniniai daugiausia pagrįsti tepalai, kurių nereikia turi būti pritaikomi iš naujo, nes paprastai kaip vandeniniai daugiausia pagrindiniai tepalai. Susipažinkite su lubrikantu, nustatančiu standartą , koks turi būti turi būti pirmiausia pagrįstas masturbacijos tepalas turi būti.
8 New Ways to Use a Bullet Vibratorsprays and shines for cleaning latex bondage costumes švelnus tepalas yra populiarus produktas tai yra gerai viskam nuo solo malonus iki porų grojimo. Tai visiškai tinkamas su latekso prezervatyvais ir visų rūšių lytinių santykių žaislais (įskaitant dildo, cock ring sets , užpakalio kištukais, dirželiu) antklodes, varpos žiedus ir bet kokio dizaino silikoninius žaislus) ir padeda ginti jautrius poras ir odą plotus, būdami slidūs nuo pradžios iki galas.

Yra daug lubrikantų, kurių iš valentines day corsets