Clit klambrid
https: //www.youtube.com/watch? v = Y-PPF0eDmOo
 Kuidas vältida valu, kui seksite esimest korda Paljud daamid kipuvad katkestama neitsinahk samal ajal nad on ikka kasvavad üles languse või samas osalemine sport . realistic butts neitsinahk on katkematu , siis võib verejooksu arvestades vahekorda esmase aja jooksul. See võib põhjustada palju valu ja ebamugavustunne noorele daam.
Neile, kes tahavad | vajavad | soovi | suhelda esmasel ajal vahekord, ​​ kena koht võib olla väga vajalik . madrats või madrats aitab ebamugavustunnet vähendada nõrgendada . Võite ka ka , mida sa vali tagajärjeks su ema ja isa või toakaaslane on ära; oota Kuni sa tõesti vaja seda. Ja ära kiirusta. on võimalik rasestuda esmane aeg olete vahekord. large butt plugs on väga tõhusad kasutamisel asjakohaselt , kui aga saavutatav, peaksite kasutama teine ​​ tüüpi rasestumisvastased vahendid koos kondoomiga.
Kui tüdrukul on esmase aja jooksul vaginaalne vahekord, ​​siis see võib olla natuke valus. Teil teil olla] verejooksu, siiski see ei ole kogu aeg juhtum.
bodies and playsuits võitlemiseks võtke aega, et saaksite sugu rääkida teiega partneriga . Niisiis, kuidas saate vähendate summa valu tunnete ? Oleme palunud Primitive Balance’i sex treeneri Laura-Anne Rowelli abi üheksa saladused ja tehnikad maitsmiseks abi esmakordne meeldiv kogemus kogu . Me ei saa garanteerida 100 % valusid esmakordselt seks kogemus , siiski saame soovitada meetodid aidata vähendada väljavaade kogeda valu . Carry on Doctor! A Naughty Nurse Outfit is a MUST HAVEKui teil on kaaslane kes on frontpage , olema patsient ja julgustav , ja tegelema auväärses eelmängus on hea viis veenduda esmakordselt konstruktiivne ekspertiis.

Muud kui intiimne kaaslane väärkohtlemine, erinevad tegurid seotud seotud valuliku seks 18 kuud pärast sünnitust sisaldanud eel- rasedust valulik sugu , ​​uus emad ‘väsimus tase , depressiivsed nähud ja noorem emade vanus, põhineb